Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Chmielniku

Liturgia, spowiedź, nabożeństwa. Strona główna. Liturgia, spowiedź, nabożeństwa. 346;wietlica dla młodzieży. Do Parafii należą. Grupy i wspólnoty. Róże różańcowe. Koło Radia Maryja. Apostolstwo Dusz Czyśćcowych. Odnowa w Duchu Świętym. Płomyki Ducha Świętego. Czciciele Ducha Świętego. Zespół MAGNIFICAT. Oaza młodzieżowa. Odpust Przemienienia Pańskiego w parafii Chmielnik. Wiadomości z życia Kościoła. WRACAMY DO CZASU LETNIEGO! WIELKANOCNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI - 2018. Droga Krzyżowa ulicami miasta. W roku dus.

OVERVIEW

This web page parafiachmielnik.net presently has an average traffic ranking of zero (the lower the higher page views). We have researched two pages inside the web page parafiachmielnik.net and found zero websites associating themselves with parafiachmielnik.net. There are one contacts and addresses for parafiachmielnik.net to help you reach them. There are three social web platforms retained by parafiachmielnik.net. This web page parafiachmielnik.net has been online for five hundred and sixty-seven weeks, seventeen days, one hour, and twenty-two minutes.
Locations
Online Since
Aug 2013

PARAFIACHMIELNIK.NET RANKINGS

This web page parafiachmielnik.net is seeing a variation levels of traffic for the whole of the year.
Traffic for parafiachmielnik.net

Traffic ranking (by month) for parafiachmielnik.net

Traffic ranking by day of the week for parafiachmielnik.net

PARAFIACHMIELNIK.NET HISTORY

This web page parafiachmielnik.net was first filed on August 19, 2013. It was last updated on the date of August 19, 2013. This web site will go back on the market on August 19, 2014. It is now five hundred and sixty-seven weeks, seventeen days, one hour, and twenty-two minutes old.
REGISTERED
UPDATED
EXPIRED

PERIOD OF EXISTANCE

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES PARAFIACHMIELNIK.NET LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiachmielnik.net Mobile Screenshot of parafiachmielnik.net Tablet Screenshot of parafiachmielnik.net

Systemy Informatyczne dla Kosciola Ecclesia Software

Grochmal Stanislaw

ul. Slusarczyka 2/67

Rzeszow, 35-510

PARAFIACHMIELNIK.NET HOST

Our web crawlers caught that a single page on parafiachmielnik.net took six hundred and forty-one milliseconds to come up. Our parsers could not observe a SSL certificate, so we consider parafiachmielnik.net not secure.
46.4.62.134

NAME SERVERS

ns1.es.net.pl
ns2.es.net.pl

I caught that parafiachmielnik.net is utilizing the Apache/2 server.

Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Chmielniku

DESCRIPTION

CONTENT

This web page has the following on the web page, "Liturgia, spowiedź, nabożeństwa." Our analyzers saw that the web page also said " Odpust Przemienienia Pańskiego w parafii Chmielnik." The Website also said " WRACAMY DO CZASU LETNIEGO! WIELKANOCNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI - 2018." The website's header had parafia chmielnik Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Chmielniku as the most important optimized keyword.

SUBSEQUENT WEB PAGES

Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Chotomowie

Marsz Świętości Życia - Niedziela 15. Przygotowanie do pierwszej komunii św. 45, w niedziele podczas Mszy Św.

Rzymskokatolicka Parafia MB Różańcowej - Chropaczów - Aktualności

Witamy na internetowej stronie naszej Parafii. Zachęcamy do zapoznania się informacjami bieżącymi jak intencje mszalne, ogłoszenia parafialne, oraz innymi związanymi z historią kościoła czy życiem Parafii. Nasza parafia korzysta z programu komputerowego, który umożliwia wyszukiwanie grobów, osób pochowanych, opiekunów grobów, można gromadzić dokumentację fotograficzną każdego grobu, sprawdzać płatności za miejsca grobowe.

Strona główna

Parafia Świętej Trójcy w Gałkowie. Parafia Miłosierdzia Bożego w Justynowie. Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Kaletniku. Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Koluszkach. Parafia Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej w Koluszkach. Parafia Matki Boskiej Różańcowej w Łaznowie. Parafia MB Różańcowej w Nowych Chrustach. Parafia Świętej Rodziny w Rokicinach Kolonii.

Parafia Chrystusa Króla w Krakowie

Sorry, your browser does not support frames.

Parafia Chrystusa Króla w Suwałkach

Sobota, 10 grudnia 2011. HISTORIA PARAFII CHRYSTUSA KRÓLA W SUWAŁKACH. Ks Tadeusz Rynkiewicz - 1990 r. Ks Dariusz Drężek - 1991 r. Ks Krzysztof Walendziuk - 1992 r. Ks Arkadiusz Paciorko - 1994 r. Ks Mirosław Zdancewicz - 1996 r. Ks Tomasz Daukszewicz - 1998 r. Ks Krzysztof Kondratowicz - 1998 r. Ks Wojciech Kotarski - 1999 r. Ks Marcin Nowik - 2001 r. Ks Marek Waluś - 2001 r. Ks Sławomir Budny - 2004 r.